Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az Ismerős...

Mit gondoltok az Ismerős Arcok zenekarról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
szerintem vérgagyi polbeat. és dögunalmas is, csak a politikai elkötelezettségük eladhatóvá teszi (lásd még ákost)
2014. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Don't like it.
2014. aug. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem.
2014. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
1.! Neked politikai elkötelezettségnek számít a magyar életérzés? Igen, valóban unalmas ha hozzászoktál a tuctuc "zenéhez" vagy a kemény metalhoz! DE én büszke vagyok a 16 éves fejemre, hogy ilyeneket hallgatok! Nincs szó semmiféle politikáról, egyszerűen más ha valakinek szenvedés minden napja, és más ha valaki nem csak mondja, hogy magyar, hanem érzi is! Ha neked ez politika, akkor most mélyen nézz magadba!
2015. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

kedves utolsó!

nem, a magyar életérzés (na erről a kifejezésről még egy sorban megemlékezek a végén) alapesetben nem politikai elkötelezettség, csak amikor idehaza erre a fogalomkörre pártok telepednek. ugyanez a feeling szülte meg a turbómagyarok kereskedelmi rétegét is, azokét, akik szívesen megveszik a kínai turulos pólókat és más giccseket.

nem hallgatok sem tucctuccot, sem kemény metált. fúziós jazzt, bebopot, funkot szoktam hallgatni. de örülök, hogy számodra a zenei tengely a tucc és a metál közé lett behelyezve.

tizenhat évesen még elfogadott, hogy kajálod ezt a fajta, mindenféle absztrakciót nélkülöző, faék egyszerűségű, patetikus dalszöveg-világot. pár év múlva el fog múlni, ne félj! meg fogod érteni, hogy magyarnak lenni nem abból áll, hogy a lakótelepi haverjaiddal lementek kárpátiát meg ismerős arcokat hallgatni, felveszitek a magyar harcos feliratú mackófelsőt és alig várjátok a 18. szülinapotokat, hogy a jobbikra szavazzatok.


a magyar életérzés egyébként az, hogy bivalybalmazújfaluban a 70 éves egykori téesz-dolgozó jenőbá lemegy este a marika presszóba beverni egy péter-pál brandy-t. és ha ez szerinted nem igaz, akkor nézz körül az országban.

2015. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérded; hogy aztán mások lehúzhassák?


Klassz zene, kicsit több szóló, mint kéne, de nem baj. Az énekes szépen énekel, jók a szövegek, nem csak nyavalygás a személyes bajokról.

2015. szept. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!