Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha este koncertre megyek...

Ha este koncertre megyek érdemes odamenni előbb, hogy mindenképp elől lehessek? Nagyon szeretem őket és semiképp nem szeretnék hátul állni!

Figyelt kérdés
Ha igen mennyivel előbb menjek? Egyébként egyedül leszek,és facebookon ahogy láttam már több ezren nyomtak rá,hogy jönnek (amiben kételkedek,de biztos rengetegen lesznek.) meg azt se tudom alapból mennyi jegyet árulnak..szóval csak az a lényeg,hogy sokan lesznek és hogy lenne esély arra,hogy az első sorokból nézhessem végig?
2014. aug. 4. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Max olyan 20 perc, nem kell annyit ott varni. Amugy ha mindenkepp elol akarod, akkor nyomulj elore. Finoman,nem lokdosodni kell, majd ugyis erted:D
2014. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,persze nem először megyek,de eddig nem érdekelt egyik fesztivál meg koncert sem ennyire,sosem kívántam előre menni... :D gondoltam megkérdezem,ki mikor szokott..:)
2014. aug. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!