Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A titanic 2-ben hallottam egy...

A titanic 2-ben hallottam egy dalt és csak nem tudom az előadót és a szám címét? Nagyon szeretném letölteni!

Figyelt kérdés
Azután a rész után hallható amikor a doki telefonál a betegszobára, hogy a két csaj közül valaki menjen fel lekísérni az utasokat az alsó fedélzetre. Tudja valaki?

2014. aug. 4. 10:59
 1/2 anonim válasza:

1.

Ghost

Music and Lyrics by Chris Cano

Sung by Jaymie Valentine


2.

Watching

Written and Performed by Lorenzo Greene


3.

Turn It On

Written, Produced and Sung by Xander Lott and Michelle Aragon


4.

I Need Your Love

Written and Produced by Eduardo Olguin and Arturo Gutierrez

Performed by Gruv Projekt


Most hirtelen ezt találtam róla, a filmet nem láttam.

Nem is biztos hogy csak ez a négy track van az egész filmben és úgy nézem ezek filmre komponált dalok szóval lehet hogy csak soundtrack lemez formában lesznek elérhetőek vagy csak többet kéne utánajárni kicsit..:)


Esetleg ha telepíted a Shazam alkalmazást a telefonodra és az említett résznél a zenét lejátszod neki talán felismeri és dob róla linket is.

2014. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik se az és a shazman se ismerte fel :(
2014. aug. 6. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!