Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek tetszik ez?

Kinek tetszik ez?

Figyelt kérdés
Miért jó az, hogy tehetségtelen tinizenekarokat divatból halgat valaki? Hallatszik a hangjukon, hogy számítógéppel van feljavítva.

#zene #pop #tinizenekar
2014. aug. 8. 21:44
 1/4 anonim válasza:
Mert a szám az jóó! *.*
2014. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Mert a szám az jó" xd ezen besírtam.
2014. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én sem értem igazán, hogy a környezetemben már szinte "ciki" ha én nem sztárolom ezeket...Szerintem egyszerűen csak azok azemberek akik imádják egyik felének tényleg teccik valamiért (nem tudom miért) , a másik fele megmár elhiteti magával hogy tetszik nekik! Na meg sokaknak bejönnek ezek a pasik és "milyen cukik" és ez is bennevan a pakliban! Én megértem, de nekem NEM!! :D
2014. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy ezeket a zenéket csak divatból hallgatják. Az ilyen emberek törlik, kidobják azokat a zenéket, amiket már nem játszik a rádió óránként kétszer. Én pl nem szeretem a rap zenét, sem a metált, de elfogadom, hogy ez tetszik valakinek, feltéve, hogy nem cseréli le a stílusát valami trendibbre. Viszont a divatzenéket rühellem.
2014. aug. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!