Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segitenétek megkeresni katy...

Segitenétek megkeresni katy perry happy birthda cimu eredeti klipjét youtubon?

Figyelt kérdés
Beirtam már mindenhova,de az eredeti klipet nem akarja kiadni. Köszi aelőre is
2014. aug. 9. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hahó,ez nem jó! nézd meg a linket!
2014. aug. 9. 20:30
 3/6 Joci1212 ***** válasza:

Mert lehet h amikor kerested még ki sem adták! Most keresd meg a YouTube-on! Amúgy meg ha még akkor sem találnád itt a link: www.youtube.com/watch?v=CEUg7OplvIQ

Aúgy sztem ez Katy legrosszabb klipje...

2014. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt sem adja ki,törölték vagy mi. Amúgy az a bajom,h sok zenére rákeresek,amit hallok zenecsatornákról,és nem mindig az eredeti klipjét dobja ki,hnem több oldalon keresztül a cover verziókat. ez a bajom. most nekem tetszik a klip mert egy ismerősöm szülinapja volt. :)
2014. aug. 17. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a videóklipje a Birthday-nek, az első válaszoló a lyrics videót küldte el! :)

https://www.youtube.com/watch?v=CEUg7OplvIQ

2014. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a linket. az a helyzet h ez a video nem érhető el nálam. én ugyanis németben élek.

És egyébkéntmiért van az h akármilyen videora rákeresek,ami megtetszett a tv-ben,itt a youtubon,mindenféle koncenrt,meg mások által énekelt ugyanaz a dalokat dobja ki,és miért nem adja ki keresésnél a rendes hivatalos videoklipet,amit a tv-ben is játszanak. nagyon utálatos dolog,és sok utánakereséssel jár

2014. nov. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!