Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt black metalosok...

Vannak itt black metalosok akik ismerkednének, beszélgetnének is? Bővebben lent 15/L

Figyelt kérdés

Pesti black metalos lány vagyok. Rengeteg megválaszolatlan kérdésem van a műfajon belül (főleg Deaddel kapcsolatban), amikre sehol nem lelek válaszokat, így hozzátok fordulok. Ezen felül nagyon nagy örömmel ismerkednék is akár baráti akár komolyabb téren, az ismeretségi körömben sajnos nincs túl sok hasonló ízlésű ember, jó lenne ilyen stílusú koncertekre nem egyedül járkálni stb. :)

Magamról kicsit bővebben: Budapesten élek, imádom a black (főleg DSBM, ambient, atmospheric) - folk - death - symphonic metalt. Kedvenc együtteseim a Mayhem, Carpathian Forest, Satyricon, Nargaroth, Bathory (korai albumok), Xasthur, Coldworld, Darkthrone stb. Hazaiból Tymah, Christian Epidemic, Frost, Dust, Öröm.

Üdv!



2014. aug. 14. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Dead kómába esett, és miután felépült, még mindig azt hitte hogy halott. Röviden innen a szenvedélye a halott "dolgok" iránt. Ha esetleg erre lettél volna kíváncsi :)
2014. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én egy fiatalabb korában történt halál közeli élményéről tudok, amikor a jég beszakadt alatta és majdnem belehalt, de annyi féle történetet hallottam már róla, nem is tudom miben hihetnék, senki nem tudta ésszerű érvekkel alátámasztani a dolgot, lehet az összes csak kitaláció.
2014. aug. 15. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így tudom hogy ezért volt kómában.
2014. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Black metalos lány Magyarországon? Ezazz :DD

Én nem vagyok elmélyülve a műfajban, Immortalt kedvelem, Euronymous pedig egy segg.fej volt.

Egyébként győri vagyok, 16/F

Minden nő csak Metallicát meg ilyen meleg core bandákat hallgat(ha hallgat keményebb zenét), örülök hogy azért van kivétel is. :)

2014. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért vannak nők akik hallgatnak blacket, nem is kevesen :D Kár, hogy messze laksz. :/ De azért írhatsz p.ü.-t, ha gondolod ^^
2014. aug. 16. 13:20
 6/10 anonim válasza:
78%

Én 18 éves srác vagyok és imádom a black metalt, a dsbm-et, komolyabb fajtákat hallgatok, és nagyon foglalkoztat Dead és az egész Mayhem témája, eléggé beleástam magam, én is budapesti vagyok, dsbm a kedvenc műfajom, a jó 35 perces hosszú számokat szeretem, 10 éve gitározom és nagyon érdekel az egész műfaj. Főleg a Dimmu Borgir, Dark Funeral, Mayhem, Watain, Inquisition, Kalmankantaja, Marduk, Pest a kedvenceim. És itt egy szám bemutatkozóul:

https://www.youtube.com/watch?v=yrIBlrUGBxo

Hallgasd végig szünet nélkül ;)

2014. aug. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Time has come to step up

And take back what you took from me"

:D Írhatsz, de még új vagyok. +Messze lakom. :/

19F

2014. szept. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Többek között a black metal-t is imádom, nyugodtan rámírhatsz. ;)
2015. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dead valószínűleg egy nagyon ritka, de nagyon súlyos pszichiátriai betegségben szenvedett, Cotard szindrómás volt. [link]
2016. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 évesen mem regizhet idE JÓNApOT HALLÓÓÓ!!!!!
2021. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!