Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rocker fiúk, akik úgy is...

Rocker fiúk, akik úgy is öltözködtök, tetszenek nektek az olyan lányok, akik szintén rockernek öltöznek?

Figyelt kérdés

Én is ilyen vagyok, de nem azért kérdeztem. Csupán kíváncsiságból.

Furcsamód sok helyen olvastam, hogy "rocker vagyok, de az átlagos lányok jönnek be", igaz, az öltözködésükről semmit sem tudok.



2014. aug. 14. 17:41
 1/4 anonim válasza:
100%

Attól függ... én rocker vagyok, szólógitáros, nincs piercingem, nem járok fekete cuccokban, csak egy közepesen hosszú haj, egy ACDC póló meg egy farmer. És igen, én rockernek vallóm magam.

Ha az illető hölgy nem visel piercinget és nem úgy néz ki mint egy emós, akkor igen, tetszenek az olyan lányok :)

2014. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
No piercing, de terepgatyában mászkálok.:D
2014. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
"Rockernek öltöznek"szóval nem vagy rocker csak annak öltözöl?
2017. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"Rockernek öltöznek"szóval nem vagy rocker csak annak öltözöl?Mintha farsang lenne...
2017. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!