Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik rock/metál szám videókl...

Melyik rock/metál szám videóklipje lehetett?! (bővebben lent) Fontos!

Figyelt kérdés

Még régen, kb. 3 éve(?) magyar rockTV-n láttam egy klipet, de sajnos nem jegyeztem meg se a címet, se az előadót, pedig tetszett, és most jó lenne ha megtalálnám.

A zene nekem így utólag Panterásnak tűnik, vagy legalábbis hasonlónak. Megnéztem sok pantera klippet, de egyik se az volt, persze lehet hogy egy-egy kimaradt, meg az is hogy nem is pantera. A videoban tehát a banda egy garázsban játszik, emlékszem az énekes kopasz. A videóban van egy fiatal srác, aki egy nyitott, régi piros amerikai kocsival elmegy valahová. Annyi maradt meg még, hogy amikor beszáll az autóba, a visszapillantó tükröt nézve megfésüli a haját.

Fontos lenne ez a dal számomra, kérem aki tud, az segítsen, nagyon megköszönném!



#videoklip #rock #metál #Pantera #rock videoklip #metál videoklip #magyar rocktv
2014. aug. 15. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
ez nem túl nagy segítség...
2014. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!