Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire értette Mr Busta ezt a...

Mire értette Mr Busta ezt a sort (lent) a "Rapszakma 2" című számában?

Figyelt kérdés
"Harakiri ku*vákkal nullát ér a lemezem" Kíméljetek az olyan válaszoktól, hogy azért írta, mert köcs*g patkány stb....

2014. aug. 18. 00:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
buszta akkor is szar. beefet sem tud rendesen írni, akiket meg "olt" benne, mind odaba.s.z.ná 2 rímmel a földhöz.
2014. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A Játssz az anyáddal duplán volt egy feat-je, Zorallos feat. Zedman, Kamion, Eckü, Harakiri. Aztán biztos összeveszett vele.
2014. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Odabasznák a földhöz? Szerintem még csak nem is gondolkodnak beef-eken. Nincs rá idő. Amúgy is 5 évente dobnak ki lemezt.
2014. aug. 18. 13:57
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
hasonlíts össze egy Killakikitt/Siska/Tkyd rímet egy buszta rímmel.. És ha nem vagy full hülye, megérted miért írtam azt hogy 2 rímmel odabasznák a földhöz:)
2014. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A Killakikittnek a rímei és az alapok nagyon jók, de tényleg embereket kínoznak, ölnek, stb...

Siska is nagyon jól rímel, meg mondta, hogy nem akarja az erőszakot terjeszteni, de kicsit unalmas már a teleprap. Persze ez csak az én véleményem. Tkyd könnyen lehet, hogy featelni fog Bustával valamikor.

2014. aug. 18. 15:01
 6/20 A kérdező kommentje:
Szóval megértettem, mire céloztál, tudom, hogy sokkal jobbak a rímeik, de ez rap, nem költészet, itt más is számít.
2014. aug. 18. 15:02
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
de Killáknak, Siskának, Kydnek jobbak az alapjai, jobb a flow-juk, jobbak mindenben ami számít a rapben.
2014. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Elismerem, jobbak. De nem elég aktívak. Killakikittnek kéne már csinálni klipet. Lehet azért nem csináltak, mert valakit meg kellene ölni, hogy a klip passzoljon a zenéhez...

Siska nem rossz, de unalmas kicsit a lakótelepes téma, bár ez csak az én véleményem.

Tkyd hibátlan, jó lenne, ha minél több zenét csinálna. Lehet, hogy Bustával is fog.

2014. aug. 18. 19:08
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Harakiri annó kiírta facebook ra, hogy tök kamura állt belé Busta, aztán felhívta, hogy miért írta bele a rapszakmába, de Busta nem adott rá választ.
2014. aug. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
TKYD unalmas monoton
2014. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!