Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy hol van a Cirkusz tér Győrben, ahol lesz Edda koncert?

Figyelt kérdés
Ne utca neveket légyszi,hanem,hogy kb merre menjek,mondjuk árkádtól? Pláza felé,vagy városháza felé,és onnan hogyan tovább?
2014. aug. 18. 22:19
 1/6 bibus26 ***** válasza:
Marcalváros 1. és 2. között van, a temetővel szemben. A Szentlélek templommal szemben. A búcsú is ott lesz. Így már tudod???
2014. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom,hogy pláza felé kell menni,és szokott ott lenni valahol a közelben templom(?) illetve valamiféle sátor,akkor jó helyen járok,vagy teljesen hülye vagyok? :)
2014. aug. 18. 22:29
 3/6 bibus26 ***** válasza:
A plázától mész a BMW szalon fele egyenesen, a teszkós úton.Na, ott a templom, és azzal szemben van. Amúgy én is megyek:)
2014. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az értetlenségem miatt...tehát ha az árkádtól megyek,akkor még a plázán túl,ugye?
2014. aug. 18. 22:34
 5/6 bibus26 ***** válasza:
Igen, túl rajta, Ménfőcsanak fele. Plázától egyenesen mész, Praktiker, benzinkút,körforgalom,Bmw szalon, körforgalom, tovább egyenesen, temető, egyenesen és ott lesz, kb.5-600 méter. Meg fogod látni, hallani:)
2014. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagon szépen köszönöm... :) aranyos vagy :) Csak emgtalálom most már így :D
2014. aug. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!