Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki ezt a House/Tech...

Ismeri valaki ezt a House/Techno zenét 2000/2001-ből?

Figyelt kérdés
Kb. 12 éves lehettem amikor éjszakai műsorban ment a rádióban...azóta se sikerült megszereznem pedig jó pár éve eltelt azóta. A zene alapja kicsit tech house és deep house keveréke...férfi beszél benne...valahogy úgy kezdi,h: the music is my life, dancing my head/hair, you're the best...itt van egy kiesés. majd a közepénél többször ismétli ezt: sex, desire you, sex, i want you. Elég hosszú, kb. 6-7 perces lehet. Általában a Faithless- We come 1 és a Green Velvet - Flash között játszották. Ha valaki tud, légyszi segítsen, köszi.:)

2014. aug. 20. 02:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Az alapja ehhez a számhoz eléggé hasonlít: [link]
2014. aug. 20. 02:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy erre gondolsz.

https://www.youtube.com/watch?v=6uMOl8UEzrE

A szövegre jól emlékszel? Szóval nagyjából biztos, hogy úgy kezdi, ahogy leírtad? Mert rémlik egy másik track is, de azt nem találom :)

2014. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem erre gondoltam, pedig ha tudnád mennyire megörültem...:D A pasi hangja inkább ahhoz hasonlít amit elsőként belinkeltem, és magában a műfajt is kicsit melankolikus hangvitelű. Viszont az ütem az gyors, talán 320 BPM érték körül lehet. 12-13 éves lehettem amikor még audio kazettára (Maxell) felvételeztem. :)Annyiszor visszasírom ezeket a régi szép időket amikor még meg tudtuk becsülni (pocsék hangminőségben is), ha megszereztünk egy track-et. Manapság meg felmész egyéb letöltő oldalakra és se perc alatt megvan. Amennyiben vannak még további javaslataid, ne kímélj! :)
2014. szept. 2. 03:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jut eszembe, nem találom, pedig már engem is idegesít, hogy melyik lehet az a track :)

A 320 bpm szerintem egy kicsit sok... :) Gondolom nem hardcore-ról van szó :) 160-170 esetleg.

Amúgy a youtube-t javaslom keresgélésre. Például "techno 1999" kulcsszóra rákeresel, elindítasz egy szimpatikus videót, és a jobb oldalon található ajánlásokban el lehet keveredni mindenfele, így találni igazi kincseket is, vagy olyat, ami sose jutott volna eszedbe csak úgy. Én úgy szoktam, hogy a megnézendők közé rakom a jobb oldalon található ajánlott videókat, majd amikor végignézem őket, akkor minden egyes videónál újra a megnézendők közé teszem az ajánlottakat.

De keresgélek majd még, mert nem hagy nyugodni :D

2014. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Félretéve minden rosszmájúságot, kicsit örülök, hogy felcsigáztalak. :) Azért saccoltam 320 BPM-re mert a zenéket egybemixelték, és néha valamelyest gyorsítottak az ütemen. Ezért a track vége mai napig rejtély maradt a számomra! :D

Tyű, ha telepatikusan át tudnám küldeni az alapokat, biztos rájönnél. :)Egyébként van egy másik is...:D Deep-House, csaj suttogja az elején, hogy "Yeah baby feel so good" (ez vízhangzik 3x), a közepénél meg párszor belemondja, h. "I Like it" Még arra is emlékszek, hogy ebbe mindig a következőt mixelték bele: [link] ezt is csak véletlenül találtam meg! :)Kár, h. manapság a house/techno zene sem a régi már...

2014. szept. 2. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!