Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha elmegyek egy szórakozóhelyr...

GVS kérdése:

Ha elmegyek egy szórakozóhelyre, ahol sokan vannak, ott mennyire kell tartanom a drogosoktól?

Figyelt kérdés
Egyszer egyik ismerősöm beletett marijuanat a cigarettámba és betéptem tőle és nagyon beparáztam közben és arra jutottam, hogy azt az élményt sohasem akarom átélni. Hogyan kerülhetem el az ilyen helyzeteket?

2014. aug. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem szívsz cigarettát.
2014. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mondjuk alkoholos italba bele tudnak rakni lsd-t?
2014. aug. 22. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál olyat, amit bontottan tesznek eléd. Még haver kezéből se. Csak akkor idd meg, ha te magad bontottad föl.
2014. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szívd a saját cigidet, és ne hagyd letéve sehol az italod...

amúgy meg ha ilyen ismerőseid vannak, akkor miért mész velük bulizni?

Ilyenért simán fel is jelentheted őt/őket, ez lényegében olyan mintha megmérgeznének.

2015. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hááát ez töök jóó :D a drogosok nem emberek hanem vadállatok akik ártatlan bulizók életére akarnak törni :D::D:D ne szívj SODORT cigit ami gyanúúús!biztos nem tűnt fel neked h nem sima cigi :D amugy ne keveredj olyan társaságba éss kész!
2015. jan. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!