Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárt szeretnék...

Elektromos gitárt szeretnék venni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nézegetem már pár hete OLX-en Jófogáson de nem igazán találok semmit. Maximum 35.000-ért szeretnék. Harley Benton gitárt találtam,de amint olvasom az nem ér valami sokat ez igaz? 2 évig játszottam klasszikus gitáron,most már váltani akarok.Milyet ajánlotok?Ja és nem akarok nagyon interneten rendelni (nem bízok benne annyira)Fejér megyében érdekelne,vagy a környékén.Kellene hozzá erősítő is meg talán egyéb tartozékok(heveder,pengető stb...)Hangszerboltokban én túl drágának találom.Milyen fajtákat érdemes venni,és hol keresek?

2014. aug. 22. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűjts még mert ha mondjuk egy olcsobb ibanezt tudsz venni az már joo
2014. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem nagyon fogsz jobbat kapni, főleg erősítővel. 45-50 körül már tényleg ki lehet fogni egy használt Ibanezt vagy Cortot, az azért már messze nem egy harleybenton-féle vacak. Az erősítőre meg még számolhatsz legalább 15k-t. Lejjebb nem érdemes menni, ha nem vagy totál kezdő, mert egy olyasmi vacakkal csak a méreg lenne.
2014. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2014. aug. 22. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
En tokeletesen megvagyok elegedve az en kezdo el. gitarommal Ibanez GRX-20 120eur volt sztem eleg jo ar es jol mukodik hozza vettem egy Ibanez IBZ-20at is ami szinten jo gyakorlasra :D
2014. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"En tokeletesen megvagyok elegedve az en kezdo el. gitarommal Ibanez GRX-20 "


Mert nem használod semmi komoly dologra.

2014. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!