Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért csak nekem tetszik ez a...

Miért csak nekem tetszik ez a zene a kornyezetemben?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 22. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mert ez egy borzasztó neoprimitív genny
2014. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek..
2014. aug. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem borzasztó unalmas. Elnézést, hogyha valakit megbántottam.
2014. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elszomorító hogy mennyi az ōstulok, igénytelen ember, akik vagy a rock posványában ragadtak, vagy kommersz zeneipar fogyasztói, vagy divattechno huszárok.
2014. aug. 23. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki az őstulok, ha valaki nem fogadja el, hogy mindenkinek más ízlése van.


Neked tetszik, élj vele boldogan. A körülötted levőknek és előttem szólóknak, valamint nekem nem tetszik, mi is boldogan élünk, deal with it. :)

2014. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, te olyan szinten egydimenziós, beszűkült divathuszár vagy, hogy sírok :D

szóval szerinted akinek ez a trágyalé zene nem tetszik, az rocker vagy technós? :D én speciel jazzt és komlyzenét hallgatok. varrjál rá gombot.

2014. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy szar. Én pl. Tupac ot hallgatok, nézz utána ki volt ő és utána nézz magadba, és talán rájösz, hogy itt csak veled van a baj.
2014. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó elég hagyjátok, ez egy troll.

Direkt belinkelt egy ilyen zenét, amiről tudja, hogy az emberek legnagyobb részének nem fog tetszeni, csak hogy utána igénytelen őstuloknak nevezhessen minket.

2014. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves kérdező, azért kíváncsi lennék, hogy te mit hallgatsz!
2014. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!