Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem passzolnak az új koptatóho...

Nem passzolnak az új koptatóhoz a gitártest lyukai. Fúrjak rá új lyukakat?

Figyelt kérdés

Stratomra vettem egy új koptatót, a hardvereket rá tudtam csavarozni tökéletesen, viszont utána vettem észre, hogy körben a 11 csavar lyukai nem mindenhol illeszkednek a testen kifúrt lyukakhoz. Ki tudom itthon fúrni a testen a további lyukakat? Milyen fúrószár kellene hozzá?

Van, ahol közel lenne az új lyuk az eredetihez, félek, hogy átszakad és a két lyuk össze fog érni. Ti hogy oldanátok ezt meg? Égerből van a test.

Köszi



2014. aug. 23. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy azokat a csavarokat tettem be amik pont jó helyen vannak, plusz fúrtam néhányat, ami a legmesszebb van a régitől.
2014. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tizenegyből négyet be tudtam tekerni a helyére, de a többi hétnél nem jó helyen van a lyuk. A koptatón ki van vágva, így csak úgy tudom kifúrni, hogy a maradék hét helyet, ami a koptatón van, megjelölöm a testen.
2014. aug. 23. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Az úgy teljesen jó megoldás. Én a leendő lyukak körülbelüli helyét leragasztanám papírszalaggal, arra jelölném be a pontos helyet, és azon át fúrnék, mert így sokkal kisebb az esélye a lakksérüléseknek.
2014. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. És mekkora fúróval kellene? Milyen mélyen?
2014. aug. 23. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát amilyen csavarral szeretnéd felhelyezni, nyilván.

Ha 5,2-es hatlapfejűvel akarod, akkor ahhoz mérten fúrj.

Ha meg 2mmx3,5mm es csavarkád van, akkor olyannal.

2014. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 StratoDOM válasza:
Tapasztalatból mondom hogy inkább kérdezz meg evvel kapcsolatban egy hangszerkészítőmestert! Pl.: Fogas Viktor
2014. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, ahol a két lyuk összeért, ott betettem a régibe egy darab fogpiszkálót. Tökéletes lett.
2014. aug. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!