Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a számról,...

Mit gondoltok erről a számról, tetszik nektek?


2014. aug. 24. 20:02
 1/8 anonim válasza:
Szerintem borzalmas, ritka az olyan külföldi rap amit szeretek de ez soha nem fog közéjük tartozni, ízlések és pofonok ha neked be jön :)
2014. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszod, ment a zöld kéz
2014. aug. 24. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb rap zene számomra élvezhetetlen, és borzalmas. Ez is közéjük tartozik. Kimondottan kellemetlenül érzem magam, miközben hallgatom. Szerintem semmi élvezhető, és tiszteletre méltó nincs abban, amikor pár gigapólóba bújt csávó akkora nyakláncokban mormog valamit, ami lehúzza a nyakát a földig, és közben a nyominger cingár lábaikkal mereven, aprókat rugózva kalimpálnak, és mutogatnak a kezükkel, miközben a csilivili órájuk kiégeti az ember szemét.
2014. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pfúj de utálom mikor valaki össze vissza pofázik ütemre. Szeretem ha egy számnak van mindanivalója, mint egy Tupac számnak, de ez tipikus divatfos. Ilyennel kínozni lehet engem, pedig én csak rappet hallgatok.
2014. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be bár bevallom, én az electro, dubstep és a techno híve vagyok... Van egy-két rap amit bírok. itt az egyik ha érdekel az ami nekem tetszik: [link]

De egyet értek az előttem lévő kommentelőkkel: Ízlések és pofonok ;)

2014. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 JackDavis ***** válasza:
Nekem se jön be annyira .Szerintem be voltak tépve amikor ezt csinálták. :D https://www.youtube.com/watch?v=Qm9Z3tom8AI
2014. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JackDavis ***** válasza:
hallgass inkább magyart, ott a link . :)
2014. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!