Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a mostani popkirálynő?

Ki a mostani popkirálynő?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelműen Lady Gaga. Megfelel minden követelménynek, pop zenében és most a jazz-ben is tud maradandót alkotni. Saját maga írja a dalszövegeit, és a zenéi a Katy Perry féle énekesnőkével ellentétben nem 10-12 éves tinilányoknak szólnak.

2014. aug. 26. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
nananana azért még ne könyveld el Lady Gaga felvételeit jazznek, mert Miles Davis forgolódni fog a sírjában.
2014. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod egyáltalán hogy kivel csinál jazz albumot Gaga? Tony Bennettel! Már most első helyezést ért el az album a ranglistákon holott még csak pár szám jelent meg róla.
2014. aug. 26. 07:46
 3/7 anonim válasza:
95%
Szerintem egyértelműen Beyoncé. Fantasztikus énektechnika, felejthetetlen koncertek. És nem kell semmi olyan dolgot csinálnia, mint Gagának ahhoz, hogy a középpontban legyen.
2014. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
igen, tudom, hogy Tony Bennettel csinál lemezt. és azt ugye tudod, hogy Bennett nem jazz, hanem swingénekes?
2014. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig Shakira. :D Ő is maga írja a szövegeit, több nyelven is, nagyrészt a zenét is, producerkedik a lemezein, jellegzetes, összetéveszthetetlen hangja van, lenyűgözően táncol, játszik hangszereken... A koncertjein nem a látványra, hanem a zenére, a hangulatra helyezi a hangsúlyt. Nemcsak a közönség szereti, hanem a kritikusok is elismerik a munkásságát. Emellett emberileg is egy szerethető valaki, nem szállt a fejébe a dicsőség, igyekszik távol maradni a botrányoktól, a karitatív tevékenységéről nem is beszélve. Egyébként ő az első ember, aki 100 millió lájkot gyűjtött a Facebookon. :)


Mindazonáltal szerintem nem lehet egyértelmű választ adni erre a kérdésre, hiszen minden előadónak másban rejlik az erőssége, és teljesen más stílust képviselnek. Igazából Shaki annyi különböző műfaji elemet vegyít a stílusában, hogy nem is lehetne határozottan a pophoz sorolni.


Végszóként, úgyis mindenkinek a maga kedvenc énekesnője lesz a popkirálynő. :)

2014. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Lana del Rey.
2014. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Adele, vagy Lana Del Rey
2020. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!