Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A cubase segítségével tényleg...

A cubase segítségével tényleg jól meg lehet tanulni zenét kikeverni illetve szerkeszteni?

Figyelt kérdés

#zene #cabuse
2014. aug. 26. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
igen de nem lesz rövid művelet. én tíz éve dolgozom a cubase-el, de még mindig nem ismerem az összes feature-jét.
2014. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is kb 10 éve foglalkozom cubase-zel, én kiismertem rajta mindent, bár az 5. verziónál megrekedtem, és már 7-nél tartunk. A rövid válasz az, hogy igen, meg lehet tanulni a segítségével, de nem elég hozzá a Cubase, kell hozzá ismeretanyag, ötletek, trükkök, amiket elsajátíthatsz (ellophatsz, ha úgy jobban tetszik), és érzék és tehetség is. Már csak azért hangsúlyozom ezt ki, mert van egy ismerősöm, aki 6 éve foglalkozik ezzel elég komolyan, és a gitáron kívül minden minősíthetetlen, amit ő kever, masterelésről már ne is beszéljek! Szóval csak rajta, rajta!
2014. aug. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) mondjuk ezek után nem hiszem hogy belemerek majd kezdeni mert igazából egyáltalán nem értek ilyenekhez csak nagyon érdekel..:/
2014. aug. 29. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hangmérnökként (a többi hőbörgő hangmérnök kedvéért: hangmester + villamosmérnök) azt tudom mondani, hogy az ilyen kevergetős-szerkesztős dolgokhoz a legeslegfontosabb a merészség-bátorság. Még a tehetség is utána jön, én láttam nem 1, nem 2 tehetséges hangmester-jelöltet elvérezni ott, hogy nem mertek hozzányúlni a pulthoz. Merészen, pofátlanul próbálkozni, próbálgatni, azt kell, a legrosszabb, ami kiderülhet, az az, hogy nem értesz hozzá, de az még mindig jobb, mint eleve vesztesként indulni.
2014. aug. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!