Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2015-re van olyan fesztivál...

2015-re van olyan fesztivál amit elöre lehet tudni?

Figyelt kérdés
2015 nyarára keresek fesztivált, hogy mindenképp el tudjak menni. Lesz-e SZIGET vagy hasonlók, lehetöleg balatoni fesztiválokat keresek. Ha idöponot, korhatárt lehet tudni, azt is írj légyszíves! Linkek meg akár saját ajánlataid, tapasztalataid is jöhetnek! 16/L

2014. aug. 26. 19:54
 1/5 anonim válasza:
Balatonon Sound, de csak akkor ha nem akadályoz a pénz. Illetve a Nagyon Balaton is elég jónak tűnik. Debrecenben a Campus fesztivál hatalmas élmény, ajánlom ha közel laksz.
2014. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos ugyanúgy lesz sziget, sound, szin, mert ezek a szervezők csak nem akarnak megdögleni.
2014. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sound biztos lesz, Sziget is:)
2014. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyobb fesztiválok tuti lesznek. Sound jul. 9-15. Mindenképpen ajánlom! Legjobb fesztivál szerintem és a Sziget se rossz:)
2014. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziget aug 10-17. Alig várom már, hogy kezemben tarthassam a hetijegyet *-* A Sziget atmoszférájához hasonlót én még sosem éreztem. Elképesztő az a hely, gyönyörű, csodálatos, ragyogó, szabad, színes... Ha szereted a hihetetlenül közvetlen embereket, a kézzel fogható boldogságot, ha szeretsz külföldiekkel (főleg hollandok, belgák és franciák) ismerkedni, beszélgetni, esetleg többet is, ha szeretsz random idegenekkel ölelkezni, pacsizni, meghívatni magad valamire, feküdni az út közepén egy égősor alatt, ha szereted a minőségi, változatos zenei élményt, ha a koncerteken kívül másféle változatos programra is vágysz, és nem utolsó sorban, ha nem kefehajú páwák közé akarsz menni fesztiválozni, akkor csak a Szigetet ajánlom. Egy életre szóló élmény, komolyan, a világszemléleted is megváltoztatja, egy teljes hétig hippi vagy.

Balaton Soundot divatfesztiválnak nevezném inkább, de a hely, ahol van, az tényleg ütős.

A VOLTról is jó véleménnyel vagyok, zeneileg az is nagyon színvonalas.

Van még a Strand fesztivál, az is nagyon jó állítólag, bár ottmé nem voltam.

Ezek a nevesebbek biztosan lesznek. Efott, Sziget, Strand, VOLT, Hegyalja, stb. Sziget az augusztus 10-17-ig lesz.

2014. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!