Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobgép programot ajánlanátok?

Dobgép programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmi hangzást szeretnék, nem nagy cucc.

https://www.youtube.com/watch?v=WlCxlBKNXyU

Lehetőleg egyszerűen lehessen kezelni kb úgy mint a guitar pro 5-ben a dobot.Szóval lássam, hogy pontosan mikor mi szól, hangról hangra.Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 27. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Toontrack Superior Drummer 2 plugin, a neked tetsző kiegészítővel és a neked tetsző VST hosttal, akár Fruity is lehet az, én Cubase-zel használom.
2014. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha kisebb méretűt akarsz, akkor NI Studio Drummer.
2014. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és működő letöltő linket tudnátok adni?Sehol sem találok olyat ahonnan normálisan le lehetne szedni, ha van olyan próbaverzió ami legalább 4-5 napos az is jó.
2014. aug. 28. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a kistestvére, de szerintem a csávó konkrétan ennek a szoftvernek a Metal Foundry kiegészítőjét használja, méghozzá annak valamelyik Meshuggah presetét.

[link]

Download demo gomb.

Illegális letöltést itt sajnos tilos linkelgetni, kirúgás terhe mellett.

2014. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2014. aug. 28. 13:02
 6/9 A kérdező kommentje:

és ennél az EzDrummernél, hogy lehet saját dobtémát csinálni?Mert itt a tutorialokban csak annyit látok, hogy csinál egy ütemet és rákeres egy hasonlóra.

https://www.youtube.com/watch?v=ru1nBo1CsK8

Meg ez a kattintgatás vagy billentyű nyomkodás is elég körülményes főleg ha kétlábdobos ütemet akarok.

2014. aug. 29. 01:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy Cubase vagy más VST host, amiben egy MIDI sávon meg tudod írni a saját dobot, de ezt írtam a legelején.

Cubase 5-ben Instrument Tracket kell létrehozni, instrumentnek az Ezdrummer 2-t választani, és ott összekattintgatni a dobot, vagy lehúzni a sávra a MIDI-t az EzDrummerből, és azt módosítani.

2014. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaa értem, és ha guitar proból exportálok egy midit az ugyanúgy működni fog?
2014. aug. 29. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, elég unortodox megoldás, de működhet. Azt viszont, hogy hogy exportálod ki a hangot, azt meg ne kérdezd, mert én Cubase-ből szoktam :)
2014. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!