Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rihanna, Beyonce vagy Lady...

Rihanna, Beyonce vagy Lady Gaga jobb énekes? Hangra és szépségre vagyok kiváncsi!

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a szebb , jobb ? Nekem meg van a véleményem de a tietekre vagyok kiváncsi !

2014. aug. 27. 10:08
 1/7 anonim válasza:
81%

Beyoncé nem is tartozik ebbe a kategóriába. Ő igazi díva csodás és hibátlan hanggal, szuper stílussal.

a rangsorban nálam ezután Lady Gaga és Rihanna kb egy helyen állnak, azért, mert lady gagának ugyan jobb hangja van, legtöbbször ocsmányul néz ki, bár tud ő is, ha akar :D. Rihannával meg azért helyeztem őt egy szintre, mert ugyan a csaj nagyon gyenge élőben, egy igazi stílusikon! Szinte bármiből képes divatot csinálni és nincs olyan ruhadarab, ami neki nem állna jól.

2014. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Beyonce
2014. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezek a média által futtatott celebek. kokaintartalmuk magas, zenei értékük alacsony. nehéz különbséget tenni köztük, de talán beyonce kevésbé irritáló a másik kettőhöz képest.
2014. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lady Gaga sokkal magasabb szinten van mint a többi pop énekes. Ő még nagyon sokáig ismert lesz, nem hiába foglalkoznak vele olyan nagy nevek mint Elton John vagy Tony Bennett.

Hangilag Gaga mellett Beyoncé a második legjobb a popban. Rihannának sincs rossz hangja, de messze elmarad az előbb említettektől.

Szóval a sorrend:

1. Lady Gaga

2. Beyoncé

3. Rihanna

2014. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bakos Emma ***** válasza:

Én egy Gaga fan vagyok!

Egyértelműen Lady Gaga!! Tud mély és vékony hangon is énekelni. Csak írd be a YouTube-ba: Lady Gaga acoustic

:)

2014. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beyoncé a legkevésbé idegesítő??? A Single Ladiesnél nagyobb szemetet ritkán hallani rádióban, pedig sok szemét közül lehet válogatni. De pl. az If I Were a Boy is borzalmas. A Listen meg egy tipikus gagyi, műanyag érzelmes soul sláger/himnusz. Rihanna talán még szörnyűbb. Hangilag nem tudok nyilatkozni, meg az egyébként rohadtul nem is fontos szerintem, de Lady Gaga még a legízlésesebb, bár ő se jó. Szépségre meg Beyoncé, de ez meg annyit se számít mint a hang, maximum az ilyen Hot magazin féle szennylapokban v. a néhány gagyi zenecsatornán foglalkoznak vele, és etetik vele a népet.
2015. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 könyvmoly18 ***** válasza:
Nálam Beyoncé a nyerő :D
2015. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!