Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy olcsó Les Paul kópiát...

Egy olcsó Les Paul kópiát szeretnék venni használható nyakkal, és külön jobb minőségű hangszedőket hozzá. Valaki tud erről valamit mondani, vagy valami hasonlóról?

Figyelt kérdés

Valakinek vannak tapasztalatai a Vision gitárokat illetően? mindenki véleményét szívesen veszem, de jobban örülnék azoknak, akik nem életük első 30-50 e Ft-os gitárjukon prüntyögnek.


[link]



2014. aug. 28. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

nem írnak róla semmit, ennyi pénzért nem lehet normális gitárt kapni , és még a kép is csak rajzolt.... :D

szerintem tartsd távol tőle magad

2014. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ez csak egy grafika, az információ meg totál semmitmondó.

Gagyi kínai vacaknak tűnik, ne kockáztass inkább.

2014. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Okés, hát majd meglátom.

Itt van róla egy kép, valaki 47 ezerért árulja magyar áron :D

[link]


Szerintem várok vele egy kicsit, hátha a GS-es hirdetőnek lesz egy darabja, és meglesem a nyakát. Bár a bundozásával kapcsolatban van pár kétségem. Azért ezt néztem ki, mert fehér, arany hardverrel. Ilyet szeretnék, de ha nem tudok kihozni egy normál minőségű gitárt még egy Gretsch vagy Kent hangszedőcserével se, akkor inkább veszek más színűt.

2014. aug. 28. 23:39
 4/10 A kérdező kommentje:

Találtam róla több infót is, képeket, meg véleményeket. Vagy 6 véleményt találtam, azok mind azt írták, hogy jó.

"Kiváló kezdő gitárnak. A húrok közel vannak a nyakhoz, kényelmes és jól játszható. A kivitelezés igényes. Ajánlom."


"Tiszta hang, jó kitartással. Kevésbé kényelmes, mint a Fenderek, de ez az ilyen gitárok esetében jellemző, és nem a termék hiányossága."


Ragasztott jávor nyaka van, és nyár teste. A menzúra 628 mm. Külföldön két év garancia van rá.

Ja és itt [link]


vannak képek még.

2014. aug. 29. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó kis kavarodás van ebben.

A hirdető azt írja, ragasztott nyak, a teste juhar.

A webshop azt írja, csavarozott nyak, a teste mahagóni/éger.

És vicces, hogy a hirdetőnek nincs egy saját képe róla?

"A ragasztásokat nemes anyagból készült berakások szegélyezik"... hehe, micsoda bullshit. Milyen nemes anyag? Olcsó műanyag az...

Amúgy meg a binding, amiről ez szól, az nem berakás, hanem szegélyezés.

A neten több helyen felbukkan ugyanez hárs testtel és ragasztott nyakkal is.


Magyarul egy meghatározhatatlan valami, zsákbamacska. 6 vélemény? És hol láttad?

Az nem sok, főleg ha a forgalmazó bolt oldalán van, azt mindig érdemes némi kétkedéssel kezelni.


Ha neked pusztán a színe miatt megéri, hogy egy totál bizonytalan cuccot vegyél, hát rajta.

2014. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hányszor és hányféleképpen mondjuk még el, hogy hulladék?

Olcsó, használható LP kópia Vintage V100-nál kezdődik.

2014. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Okés, felfogtam.


Viszont akkor ki tud ajánlani nekem egy olcsóbb, de normális testtel, nyakkal, fogólappal rendelkező gitárt, ami hangszedőcsere(amint azt már fentebb írtam Gretsch vagy Kent) után megütné az "elmegy" kategóriát?


Vagy egy olyan gitárt (max. 70e) ami jobbat produkál mint egy Gretsch hangszedős olcsóbb testű replika?

2014. aug. 29. 18:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a Vintage V100-at ajánlanám, használtan már lehet elég normálisan venni.
2014. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bele ne tegyél már egy zsír gretch szedőt egy tüzifába. Ad 1 nem lesz gretch hangja, ad2 a gitárod árábak 2x-ese egy origi gretch szedő.
2014. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!