Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr Busta akart featelni a...

Mr Busta akart featelni a Killakikittel?

Figyelt kérdés
Ez igaz vagy csak kitalálta valaki és azóta ez elterjedt vagy hogy van ez az egész?

2014. aug. 29. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Tirpával akart featelni. Harakirivel sikerült aki akkor a Scarcity be volt, aztán nem tudom mi történt.
2014. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tirpával, hogy-hogy nem sikerült neki? Azt nem tudod?
2014. aug. 29. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
mert tirpa nem áll össze minden szar-szeméttel featre.
2014. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van :D Szerintem jól tette hogy nem állt össze vele egy közös számra. Szerintem Dopemannel sem kellet volna
2014. szept. 1. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel nincsenek valami jóban és nem is tartják sokra Bustát főleg a Düreres baromság óta.
2014. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát annál a düreres dolognal is úgy viselkedett mint egy havis kis k*rv* :D Pedig mindig azt irta a facebook oldalán hogy neki milyen skjeres rendezvenyei vannak akkor mért pont a dürerbe akar menni? :D
2014. szept. 2. 21:47
 7/9 ~Thuglife~ ***** válasza:
talán azért nem jött össze, mert k*rvára nincsenek jóban :D A nyáron is a face tőlük volt tele, mert egymásnak üzengettek ( virtuálisan..)
2014. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azt is Busta kezdte, de ok csak egy valaszt irtak es annyiban hagytak az egeszet.
2014. okt. 17. 19:19
 9/9 anonim válasza:
akart Busta featelni A KK-val.. csak ahogy már mondták, nem állnak össze mindeszarral! ;)
2014. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!