Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Értékelitek a zeném? (LeNT)

Mester SzabolcsKAH kérdése:

Értékelitek a zeném? (LeNT)

Figyelt kérdés
Itt is lenne: [link]

2014. szept. 3. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hangnemben van az ének a zenéhez képest, így szar, nem vagyok hajlandó tovább hallgatni.
2014. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is én csináltam a mastert szóval inkább a drop rol erdekell a velemeny de koszi a tanacsot ahogy tudom javitom:)
2014. szept. 3. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
A masternek nincs köze ahhoz, hogy elbasztad a hangnemet, lol :)
2014. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha ez csak szerinted van rossz hangnem ben?:D
2014. szept. 4. 06:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtathatlak, hogy rajtam kívül sok más ember szerint is rossz hangnemben van, talán te vagy az egyetlen, aki nem veszi észre ezt, illetve a pajtásaid nem merik bevallani, mert szeretnek téged.
2014. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg NAGYON nincs key-ben. Térjünk át a dropra:


Nagyon nyüzüge a kick, szinte észrevehetetlen. Mintha EQ-val leszedted volna a 200hz alatti részt, így nincs meg benne a lüktetés. Több kick-et layerezz, erre keress rá youtube-on, ha nem igazán érted. Meg talán a mostanság menő tipikus 808-as basszus elférne alatta, adna neki egy hatalmas löketet.


A szinti témája nem olyan rossz, bár sosem voltam oda az ilyen stílusú dallamvilágért, de értékelendő. Több változatosság viszont elférne, effektekben egy kis sidechain compress, meg különböző effektek. Illetve maga a sound design nem túl erős szerintem, nagyon egydimenziós az egész. Több szintit is megszólaltathatnál egy idejüleg, ezeket szétbontva használhatnád, pl.: egyikben a magas részeket hangsúlyozod, máshol meg inkább a mid-et, a többit részt filterezed.

2014. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Erre voltam kíváncsi hogy mit javítsak ki egy 2 hete csinálom ezt az egészet nyílván való h lesz hiba :D
2014. szept. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!