Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tankcsapda koncertre mennyivel...

Tankcsapda koncertre mennyivel előbb menjek hogy valahol elől legyek?

Figyelt kérdés
Budapest parkban lesz kb 7ezren biztos leszünk 2órával előbb megyek az mennyire jó? első sort céloznám meg.
2014. szept. 8. 21:58
 1/7 A kérdező kommentje:
ha itt van aki megy akkor mennyivel előbb mész? 17h nyitás
2014. szept. 8. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tapasztalt Nightwish koncertre járó vagyok, ott is ilyen minimum 5000 fős nézősereg szokott lenni, de ha ott este 7-kor van kapunyitás, délre már érdemes odamenni a bejárathoz ha első sort akarok (egyébként úgy délelőtt 10-re már ott szoktam lenni).

Szerintem ha csak 2 órával a nyitás előtt mész oda, addigra már lehet h hosszú sor lesz.

2014. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tankcsapdánál egyáltalán nem olyan vészes a helyzet. Odamész kapunyitásra, bementek, vesztek egy sört, megisszátok, aztán előre furakodtok. Ha nem tudtok előre furakodni, akkor úgyis meghalnátok az első szám alatt, szóval ez egy jó egyensúlyi folyamat.
2014. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, tankcsapda koncerten egyszerűen előre tolakodsz.. mondjuk teljesen a kordon mellé nem biztos, mivel ott mindig állnak/neki támaszkodnak azért ott nem lökheted őket félre...

De ha nekem sikerült metallica koncerten, ahol hát nem tudom mennyi ember volt de csak a vip részlegen legalább 5x annyi mint egy átlagos tankcsapdán.. és olyan közel álltak egymáshoz az emberek hogy 10cm nem volt közöttük, el is tartott vagy 20 percig míg elértem a kordonhoz...

2014. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hu de jó :3 akkor ha nem sikerül időben odaérni akkor maradunk a furakodásnál. vagy úgy is lesz majd pogó akkor előrébb surranok. köszönöm a választ! megnyugodtam hogy nem leszek hátul. nagy tankcsapda fan vagyok.
2014. szept. 9. 20:12
 6/7 A kérdező kommentje:
meg volt a koncert de fél 4 kor kezdtek gyűlni az emberek a kapunál. szóval ez a tankcsapda nem olyan mint egy pl metalica hogy ott sátoroznak :P de azért voltunk sokan.
2014. szept. 14. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
én amikor voltam metallican akkor sem sátoroztak mivel előttük volt 2 zenekar és annyi volt az egész.. általában fesztiválokon sátoroznak nem 1 napos koncerten
2014. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!