Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megvehetem az MSA márkájú...

Megvehetem az MSA márkájú akusztikus gitárt?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy most szeretnék megtanulni, viszont félek hogy nem fog menni, ezért nem szeretnék egy nagyon drága gitárt venni. A kérdés tehát az hogy nagyon rossz gitár vagy elfogadható minőségű?
2010. jan. 18. 22:12
 1/10 anonim válasza:
74%

Hát nekem egy MSA gitárom van én is kezdő vagyok kicsit nehézkes hangolni ugyan de szép hangja van, én szeretem.

Sokan fogják majd mondani hogy vegyél egy drágábbat mert a kezdő is megérdemli. Addig még nem döntöted el hogy mennyit foglalkozól vele, addig elég egy olcsóbb fajta is és ez bőven megteszi. Jah és kínszenvedés lesz amikor majd az akordokat fogod nagyon fog fájni majd az ujjad ezt jobb ha előre tudod. :)

2010. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D már olvastam máshol is, hogy fémhúros gitáron elég kemény lesz, de azért remélem hozzászokok:D csak saját magam szórakoztatására szeretném venni, néha gitározgatni kicsit és megtanulni rajta leginkább.
2010. jan. 18. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:

nem veheted meg... nem vicc... csakis olyat vegyél ami kicsit is ismert márka... akkor sorolom ami eszembe jut

stagg - határeset, rossz már csak nem lesz

aztán a többi

cort

epiphone

squier

fender

gibson

ibanez

yamaha

LTD


nem tom lehet olyat is mondtam ami csak elektromosokat gyárt :D ezek közül nézz ki valamit :) fő hogy ne nagyáruházban vedd.. pl cora tesco stb XDXD

2010. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nézegettem ezeket is, de hogy őszinte legyek nagyon drágák voltak és megtanulni akarok rajta, nem fellépni vele :S A stagg volt még olcsóbb, de az nem volt túl bizalomgerjesztő.
2010. jan. 19. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:

megtanulni, nem fellépni?

Ha egy szarabb gitáron kezdesz tanulni, lehet hogy el fog menni a kedved az egésztől, mert szar a gitár.. egy olcsón sok mindent nem lehet megcsinálni amit egy haladó gitáron igen

+veszel mondjuk egy epiphone-t (nekem az van, imádom:)), és ha még el is megy a kedved az egésztől, egy használt epiphone is érték, és el tudod adni, de egy használt msa gitárt ki venne meg?

2010. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

végülis, akusztikusból, én a helyedben Ibanezt vennék

30ért már lehet kapni, és tényleg jók:)

2010. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát, azért használtan már közel nem ér annyit, mint újonnan szerintem. nem hiszem, hogy olyan hatalmas különbség lenne alsókategóriás gitárok közt, és itt nyilván nem a tescosra gondolok.
2010. jan. 19. 21:29
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi segítségeket. Mi az amiben különbözik egy komolyabb gitár ettől?
2010. jan. 19. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Szebben szól:D

tisztán, nem hamis, hangos, nem halk, kényelmes, nem szar..

ésmég sorolhatnám:D

2010. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
nekem is msa van. Kezdő vagyok még, de elégedett vagyok vele. Nyilván vannak jobbak is ennél, de szerintem sem kell a kezdőknek profi cucc. Játszom más hangszeren is és volt, hogy a saját káromon tapasztaltam, hogy mire belejöttem, nem volt már a hangszer olyan tökéletes állapotban, hiába volt márkás. Ha meg később újat kell venni, sokkal könnyebben tudsz dönteni majd, milyet vegyél.
2010. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!