Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Tokio Hotelről...

Mit gondoltok a Tokio Hotelről? Régen és most? 2014 szeptember 12. én megjelent Klipjük lent.

Figyelt kérdés
www.youtube.com/watch?v=OsNys5X1mEo

2014. szept. 13. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, bár nem rég óta hallgatok TH-t. A problémám inkább a mostani külsejükkel van. Túl sok Bill-en a pc, tetkó, szőke haj, szakáll... Nagyon sokat változott külsőleg. De ennek ellenére sem rosszak. :)
2014. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)) Mondjuk a tetkót én is sokallom picit meg Tomnak a szakállát de attól sztem is jók.. :))
2014. szept. 13. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegnap este láttam az új számukat, és nem tetszik. Billen túl sok a pc (én nem merek fogszabi mellé egyet csináltatni, hogy ne nézzek ki úgy, mint aki belefejelt a vastelepbe, de ezek után nem aggódok), ráadásul a legocsmányabbat is megcsináltatta (azt a bika-féle orrkarikát). A hangjáról se áradoznék órákig, de van olyan számuk, ami tök fülbemászó és tetszik. Azért pacsi neki. Tom kezdhetne valamit a szakállával, mert az már nem áll jól neki, szóval fejbe dobnám egy csomag borotvával. Ezek alapján talán rájöhettél, hogy az ikreket régen is utáltam és most is utálom. Viszont! Georgot és Gustavot hiányoltam az új klipből, mert őket bírom. Régen is, bírtam. Ennyi.
2014. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze elfogadom a te véleményedet is... Kinek i az ízlése... Én ezt tiszteletben tartom... De ha szabad megkérdeznem mit nem szeretsz az ikrekben? :)
2014. szept. 15. 21:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a "fejbe dobnám egy csomag borotvával" szöveg ez jó tetszik :D Bár ebben igazad van :D
2014. szept. 15. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Tulajdonképpen könnyebb lenne azt kérdezni, hogy mit szeretek. :D A kezdetektől fogva nem voltak szimpatikusak, főleg azok alapján nem, ahogyan saját magukat jellemezték. Amíg nem néztem jobban utánuk, addig úgy gondoltam, hogy jól kijöttem volna velük, ha egy suliba jártunk volna, de miután átrágtam magam egy csomó mindenen rájöttem, hogy valószínűleg rühelltük volna egymást. xD A stílusukkal semmi bajom, mindenki úgy néz ki, ahogy akar. Bill tőlem miniszoknyában is járthatna, ő dolga. Viszont azt állítják róla, hogy maximalista, egoista, stb, meg senkit nem hagy szóhoz jutni, ezek engem taszíntanak... Tom meg... régen ilyen "kis nőcsábász" volt, már akkor megforgattam a szemet, ha leült, nem kellett beszélnie mellé. Azért meglepődtem, amikor rá azt mondta a barátnőm, hogy "helyes, cuki macsó", de ha csajban lenne ugyanilyen, akkor már "büdös k_rv@". Na mindegy. Azóta már van barátnője, mint tudjuk, Isten tartsa meg neki, nehogy újrakezdje a dolgot. Az hatalmas piros pont nekik, hogy szeretik az állatokat és vegetáriánusok, így nem gyújtanám rájuk a házat, ha a szomszédba költöznének. :D Meg az ember nem lesz csak úgy magától híres, ahhoz kitartás is kell, szorgalom, sok mindent el kell tűrniük, szóval ezt nem csinálnám utánuk, csak hogy valami jót is mondjak róluk. Persze a kifelé mutatott dolgaikban nagyban benne lehet a média is, de ez nem változtat azon, hogy nem lennénk öribarik.


Amikor ezt leírom, akkor sokan prédikálni kezdenek, szóval senkit nem akarok vele megbántani, a véleményemet kérdezték, én meg leírtam.

2014. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!