Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A sztárok a Twitterüket saját...

A sztárok a Twitterüket saját maguk használják?

Figyelt kérdés
Az érdekelne pontosabban, hogy a hírességek saját maguk posztolnak, válaszolnak egyes tweetekre, vagy van rá valami emberük/titkáruk aki megcsinálja? Általánosságban kérdezem, nyilván nem minden sztár egyforma.

2014. szept. 13. 22:10
 1/5 ksztella válasza:
Szerintem igen,ennyi erővel mindenkinek válaszolnának ha lenne rá emberük:)
2014. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez is igaz:) csak az egyik barátom dobta fel ezt a verziót, de örülök h nem így van. köszi
2014. szept. 14. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
természetesen Ők maguk használják,de rengeteg hasonló néven szereplő twitter van,ezért elég körültekintőnek kell lenni. A hivatalos oldalak mellett mindig van egykék körben egy fehér pipa,de az általában olyan hivatalos oldal,amit sok esetben a menedzserek és általánosságban kezelnek.
2014. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, azt tudtam hogy a név mellett lévő pipa kék körben jelenti a sztárok valódi twitterét :) de így elgondolkodva szerintem ők maguk használják, mivel elhangzott már néhány interjúban, hogy a One direction tagja Liam,mennyit tweetel, ezért elég sok a számlája és amikor híres lett, a legelső tweete olyasmi volt, hogy: Sziasztok, ez itt az igazi Liam Payne twittere. Igazából a kérdést elsősorban miattuk kérdeztem, mert ha írok nekik szülinapi köszöntőt, persze rengetegen írnak nekik és nyilván nem olvassák el mindet (vagy egyet se..) de azért jó lenne a tudat, hogy még ha együtt is köszönik meg az összes jókívánságot, azt ők maguk írják nem pedig egy menedzserük.. köszi a válaszokat :)
2014. szept. 14. 17:50
 5/5 anonim válasza:
Természetesen
2014. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!