Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitáron a hangszín potit...

Gitáron a hangszín potit szoktátok használni? Milyen esetben szükséges?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon ritkán. Ha egy adott számban túl soknak érzem a magast, de a pickup kapcsolóval állítva már túl kevés lenne akkor azt tekerem lejjebb.
2014. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen poti csak tompítani tudja a hangot (aktív pickupoknál fordul elő, hogy lehet vágni és emelni is). Vannak bizonyos hangszínek, amihez szoktam használni (pl. Dire Straits Money for nothing és hasonlók).

Egyébként viszonylag ritkán.

2014. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam használni, egy ideig még le is volt szigszalagozva mindkettő a maximum állásban :)

A Money for nothinghoz én a wahpedálom állítgatom addig, amíg jónak nem ítélem, hangszínt ahhoz sem használtam eddig. Ha annyira tompítani akarok a hangszínen, az erősítőn állítok az EQ-n.

2014. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az a jobb, de ha nincs wah, akkor a hangszínnel is lehet közelíteni.
2014. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én néha clean hangszínnél szoktam használni, ha puhább, melegebb, tompább hangot akarok.de csak egy minimálisat tekerek le belőle.
2014. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha led zeppelint tolsz és eredeti gibson burstbuckered van elengedhetetlen a használata.
2014. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!