Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik ilyen Bring me the...

Akik ilyen Bring me the Horizont hallgatnak, mért kell lenézniük a dallamosabb rock zenét?

Figyelt kérdés
Jó, lehet, hogy csak találkoztam egy hülyével, de felhúzott. A suliban mondta egy srác, mikor épp Bon Jovit hallgattam, hogy az gáz, meg nyálas. Ő black metált hallgat, legalábbis annak nevezte, bár szerintem a Bring me the Horizon nem black metal. Ezt is megmondtam neki, erre az volt a válasza, hogy akkor is jobb. Nem állítom, hogy a Bon Jovi (vagy a többi dallamosabb rock csapat) olyan baromi kemény lenne, de nem látom be ennek a fontosságát.
2014. szept. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A BMTH nagyon nem black metal, nem tudom, ezt honnan szedte. Én az egészen lightosabb rocktól a heavy metálig mindenfélét hallgatok, szerintem kár emiatt bármit is leszólni. A Bon Jovi régebbi dalai szerintem nagyon jók, bár az újabb számaik nekem túl poposak, ennek ellenére semmi bajom nincs vele, ha vkinek az tetszik, nem lehet mindenkinek ugyanolyan ízlése.
2014. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tény, hogy poposodott a zenéjük, de ez si érdekes. Valakik azt mondják, hogy megváltoztak, mások meg, hogy 30 éve ugyanazt csinálják. Szerintem egyébként valóban megváltoztak, de nekem ez a része is bejön a dolognak. Nem is győzködnék senkit, nem azért jöttem, hogy Bon Jovi rajongókat toborozzak, csak alapból nem tudom, miért hiszi magáról valaki, hogy minél keményebb zenét hallgat, annál jobb volna az ízlése. (Hallgatok egyébként metált is, de odáig már el sem jutottunk.)
2014. szept. 15. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem ismerem a Bring me the Horizon -t, de szerintem az igen csak "lájtos" zenének számít.

Amúgy valószínűleg keménynek hiszi magát, h ő ilyen üvöltős zenét hallgat és divat leszólni a többit. Szerintem ennyi az egész. Emlékszem, h anno volt olyan osztálytársam aki ilyen Cannibal Corpse-t meg Amon Amarth -ot hallgatott aztán az ilyen Tankcsapda féle zenékre azt mondta, h nyálas szar. :D

2014. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát annyira én sem ismerem a BMTH-t, egyszer belehallgattam, hogy tudjam, miről van szó. Nekem már túlságosan üvöltős. De például a Lordit szeretem. Nem tudom, hol a határ, nyilván nincs is pontos határ. De akár kemény a BMTH, akár nem az, nem tudom, miért lenne ő menőbb, ha tényleg valami keményet hallgatna.
2014. szept. 16. 01:02
 5/5 A kérdező kommentje:
A beszélgetés végén ott tartottunk már, hogy a Bon Jovi b*zis. Nem volt ugyan egy hosszú beszélgetés, de azt hiszem, itt szálltam ki belőle...
2014. szept. 16. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!