Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár szolóhoz melyik hangszed...

Gitár szolóhoz melyik hangszedőt szokás használni? És a verse alatt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs megszabva.A hangszedők inkább a húrok egymáshoz való hangerelyét szabályozzák.Álltalában,de én se vagyok profi és ahogy amerikát ismerem,egyre több gombot és kapcsolókat szerelnek fel a gitárokra.
2014. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"inkább a húrok egymáshoz való hangerelyét szabályozzák"


??????

Ekkora hülyeséget már régen hallottam. :)


Az, hogy melyik hangszedőt használod, kizárólag egyéni ízlés és a zene függvénye.

A hídhoz közeli hangszedők fényesebb, magasabb, a nyakhoz közelik sötétebb, melegebb tónusúak.


És mi köze van ennek ahhoz, hogy Amerikában hány gombot raknak a gitárra?

Egybként nem raknak többet, csak akad NÉHÁNY gitár felspécizve elektronikával, amihez kellhet több gomb.

Másrészt meg nem Amerikából áll a világ, sok kiváló gitárgyártó akad Japánban, Európában és lassan Ázsia is kezd felzárkózni, bát ott még sokat kell fejlődni.

2014. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ide már akármilyen idióta írhat úgy látszik.
2014. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Gitár szolóhoz melyik hangszedőt szokás használni? És a verse alatt?"


Attól függ milyen szedőd van és milyen erősítőd és milyen beállításod, és..hogy áll a potméter a gitárodon és hogy milyen zenét játszol...

2014. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húha.. :D


Szóval nagyon egyszerű válasz a kérdésre. NINCS olyan hogy "melyiket szokás". Mindenki mást, kinek melyik tetszik :)


De azért remélem érzed hogy milyen buta kérdést tettél fel.

2014. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!