Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy van az hogy egyik nap...

Tamas3791 kérdése:

Hogy van az hogy egyik nap bármit eljátszok hibátlanul másik nap meg mindenbe hibázok? (zene)

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 20:30
 1/2 anonim válasza:
szerintem éppen az aznapi formádtól függ..hogy milyen napod van..mindenkivel előfordul :)
2014. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fáradt vagy, ideges vagy..nem tudsz rendesen odakoncentrálni stb. vagy csak 100fele áll a fejed, annyi dolgod lenne, és nem tudod hogy mihez kezdj..namármost ilyen állapotban persze hogy nehéz a zenére figyelni és belefeledkezni. velem is rengetegszer van ilyen..amit én ilyenkor csinálni szoktam az legtöbbször az hogy picit kb 5-10 percre ledőlök és átgondolom a dolgokat, picit rendberakok mindent, megnyugszom, vagy ha nagyon fáradt vagyok akkor eszem valamit (lehetőleg cukrosat, mert jobban feldob, ha le van esve a vércukrod) vagy ami nagyon be szokott válni ha főzök egy kávét..akkor az alatt az idő alatt a kávéfőzésre figyelek, nem a többi szarságra ami nyugtalanít stb. megnyugszom tőle (+ a kávé illat amúgyis nagyon nyugtató..legalábbis nekem) szóval ameddig megfőzöm a kávémat megnyugszom picit, utána meg ugye a kávé pótolja a cukrot is, meg élénkít is valamennyire szóval azzal sincs már gond. szerintem ezek közül bátran alkalmazz párat, ha ilyen van. hidd el megéri rászánni azt a 10 percet, még ha úgy is gondolod hogy most rohannod kell, nincs időd, mert hidd el többre mész vele, mintha zenélsz 2 órát de tök fölöslegesen, mert szar az egész, nem megy, tiszta görcsös stb. remélem tudtam segíteni :)
2014. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!