Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudna segíteni valaki megérten...

Tudna segíteni valaki megérteni a Led Zeppelin Houses of the Holy c. számát?

Figyelt kérdés
Nagyjából értem, de elég összevisszának, és bizarrnak látom. Szóval, ha valaki, aki rájött, hogy mi ennek az értelme légyszi írja le!

#dalszöveg #Led Zeppelin #houses of the holy
2014. szept. 16. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
az értelmét nem tudom de ne azzal foglalkozz ha egy ilyen nagyszerű számot hallgatsz :D
2015. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de nekem szöveg is fontos.;) Ja és nem akarok sátánista számokat hallgatni, ebben meg fura összeköttetésben szerepel, na mindegy.
2015. ápr. 26. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor ne hallgasd meg a stairway to heavent visszafele :D

de ha sátánista egy dal az csak még több jelentést és mégtöbb élvezetet tesz a dalba és azzal növeli az értékét

2015. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet veled. A STH-t pedig Robert Planték is megmondták, hogy előre kell hallgatni, másrészt a backwards se ad ki egyértelmű dolgokat, csak belemagyarázás. De ha neked a sátánizmus "jó", akkor azt hiszem nem is mondok többet...
2015. máj. 19. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondom hogy a zenének ad több élvezetet nem azt hogy jó te melegharcos
2015. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kettő végül is ugyanaz, számomra. Miért lettem "melegharcos"? Nem értem a párhuzamot.
2015. máj. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!