Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg tudnátok mondani, hogy...

Meg tudnátok mondani, hogy melyik zenéhez van ez a videóklipp?

Figyelt kérdés

Rock, metal vagy deathcore szám lehetett. A vieóklippben az volt hogy egy srác épp dalt írt vagyis dalszöveget akart írni de nem jött össze, írt valamit majd kitépte a lapot és összegyűrte.(egy kis , sötét szobában volt , és a srác szomorú volt asszem)

Aztán átmentek hozzá a haverjai pár sörrel, felkaptak pár gitárt és énekelni kezdtek .



2014. szept. 17. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
csak énekeltek benne vagy üvöltötek is? meg probálom meg keresni neked. mert én az öszes bandát ismerem ilyen stilusban.
2014. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Üvöltöttek is asszem:D Előre is köszi.
2014. szept. 17. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
kerestem youtuben az összes bandát át néztem. ha mondasz még több infot biztos meg találom. milyen vt a stilusa? metal vagy core? sokat üvöltöztek bene vagy keveset? hoszu haja vt a csávónak v rövid? igyekszek keresni csak nem tudom hogy most rock-ként keresem vagy metal-kén vagy core-ként mert ez külömbözö stilus az öszes core bandát át néztem és nem volt ilyen video klip. meg nézem még a metal-t háta metal és közte lesz.
2014. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát vagy metal vagy rock :D talán hard rock vagy valami afféle , de annál többet nem tudok amit leírtam:D tudom elég nehéz így , de régen láttem és nem emlékszek többre:D
2014. szept. 17. 20:18
 5/6 A kérdező kommentje:
láttam*
2014. szept. 17. 22:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és tuti, hogy angolul énekeltek és a videóklipp fekete-fehér volt :D
2014. szept. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!