Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2015 Hegyalja fesztivál?

2015 Hegyalja fesztivál?

Figyelt kérdés
hallottatok valami pletykát?
2014. szept. 17. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hegyalja már nem lesz, ez több mint valószínű...

max valami más feszt lesz ugyan azon a helyen más néven...

2014. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz, már hallatnának magukról.

Matthew te tokaji vagy?

2014. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, csak van némi rálátásom a fesztiválokra :D
2014. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, csak azt hittem ismerlek. :D
2014. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
Csak azért nem volt 214-ben Hegyalja mert az EFOTT épp egy időben volt vele (mint általában) és Tokajtól elég közel, mégpedig Miskolcon. Túl kevesen jöttek volna el a Hegy'-re. Már amúgy is kevesen voltak 2012 és 2013-ban is. Szerintem lesz 2015-ben, legalábbis nagyon remélem. :)
2014. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem lesz , akkor azt már rég elkezdték volna promozni. az efottnak meg nem sok köze volt ehez aki járt már mind2 fesztiválon azt tudja hogy nemigazán összehasonlíthatóak :D

egyszerűen az volt a baj ,hogy a hegyalja szervezettsége és élménye nagyon lecsökkent, betudható ez a kemping átszervezésének , az hogy a vizsgaidőszakok alatt lett megszervezve és szinte már több ingyenjegyes volt mint fizetős :D

a valódi oka valszeg sose fog kiderülni lehet a szervezők butasága a pályázati pénz elherdálás stb..

de mint mondottam valószínű lesz ott még valami csak más néven és más időpontban...

2014. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek feléledt a remény! :D

[link]

2014. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaj azért (is) maradt el mert a Philip Moris kiszállt az ő sok sok milliós szponzori lóvéjával, és ráfogták az állítólagos "építési munkálatok" -ra. De hogy ott bent a fesztivál területén akkor nem volt még egy gödör sem kiásva az tuti. A Tokaj környékiek láthatták de a messzebb lévőknek be tudták adni ezt a mesét.
2015. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!