Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki leírná nekem, One...

Valaki leírná nekem, One Direction összes számát?

Figyelt kérdés
Én 5-7-et ismerek többit nem. Leírnátok az összes szám címèt? Köszönöm

2014. szept. 19. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Google...
2014. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Albumuk (Up All Night): 1.What Makes You Beautiful, 2. Gotta Be You, 3. One Thing, 4. More Than This, 5. Up All Night, 6. I Wish, 7. Tell Me a Lie, 8. Taken, 8. I Want, 9. Everything About You, 10. Same Mistakes, 11. Save You Tonight, 12. 13. Stole My Heart, 14. Stand Up, 15. Moments, 16. Another World


2. Albumuk (Take Me Home): 1. Live While We're Young, 2. Kiss You, 3. Little Things, 4. C'mon, C'mon, 5. Last First Kiss, 6. Heart Attack, 7. Rock Me, 8. Change My Mind, 9. I Would, 10. Over Again, 11. Back For You, 12. They Don't Know About Us, 13. Summer Love, 14. She's Not Afraid, 15. Loved You First, 16. Nobody Compares, 17. Still The One, 18. Truly Madly Deeply, 19. Magic, 20. Irresistible


3. Albumuk (Midnight Memories): 1. Best Song Ever, 2. Story Of My Life, 3. Diana, 4. Midnight Memories, 5. You & I, 6. Don't Forget Where You Belong, 7. Strong, 8. Happily, 9. Right Now, 10. Little Black Dress, 11. Through The Dark, 12. Something Great, 13. Little White Lies, 14. Better Than Words, 15. Why Don't We Go There, 16. Does He Know, 17. Alive, 18. Half a Heart


A 4. albumuk most fog megjelenni "Four" címmel novemberben amiről eddig csak 1 számuk jelent meg, a Fireproof.


Ezen kivul van a One Way Or Another, Teenage Dirtbag amelyek feldolgozások, valamint vannak még dalok, amiket az X-Faktorban énekeltek de azok nem a saját számaik, ha akarod keress rájuk. Az összes saját számukat leirtam azt hiszem. Remélem segítettem. :)

2014. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az előttem lévő nagyon precíz munkát végzett,de én még hozzá tenném a: Just can't let her go-t
2014. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, még van a Na Na Na daluk, és a Forever Young ami szintén feldolgozás. :)
2014. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen.. Külön a 2-nek igen segítettél :), és a 3-nak köszönöm szépen :)
2014. szept. 22. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!