Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nincs valami ilyen szám?...

Nincs valami ilyen szám? Nekem rémlik valami, de nem tudom biztosan. (lent)

Figyelt kérdés

Olyan zene, amiben azt éneklik, hogy "victorious" (és a "to" része van megnyomva, az egy kicsit hosszabb). Youtube-on is beírtam, de vagy Victoria Justice-t, vagy a Victorious nevű együttest adja ki, úgyhogy nem lettem vele okosabb.

Lehet ám, hogy a szó mégse "victorious", de nekem valamiért most ez ugrott be, így rémlik. Ha valaki tudja, vagy van valami ötlete, írja le vagy linkelje légyszíves! Köszi előre is!



2014. szept. 25. 17:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Írjatok légyszi, bármilyen tipp jól jön.
2014. szept. 26. 08:36
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos nem ez az. Amit én keresek, az nem rock és csaj énekli. Valamilyen pop sláger volt nem is olyan rég asszem'.
2014. okt. 1. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Christina Perri - a Thousand years ?
2014. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az, de köszi!

Azóta már sikerült rájönnöm.... A Muse-tól volt az Uprising. Ott van a refrénben, hogy "and we will be victorious" :)

2014. okt. 29. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
De az rock és nem csaj énekli :D így nehéz lett volna rájönni
2014. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaa tudom, összekevertem egy másikkal közben. :DD De végül rájöttem, hogy mégiscsak rock (ráadásul pasik éneklik). Na mindegy, bocsi a "félrevezetésért"! :D Mindenkinek ment a zöld.
2014. nov. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!