Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a suliba a kampányon DJ...

Ha a suliba a kampányon DJ szeretnék lenni, számíthatok ellenőrzésre? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, tudok mindent a jogdíjakról, sajnos nem tehetem meg, hogy egy alkalom miatt befizessem azt a pénzt. Szerintetek megúszhatom? Vagy belese kezdjek?

2014. szept. 26. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
kutyát se fogja érdekelni,h mit csinálsz a suliban djként
2014. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már hallottam olyanról, hogy a másik osztályból valaki szólt a rendőrségnek, hogy jogosulatlanul használja fel a zenéket a DJ és a csávót simán elvitték...Pár éve volt Pesten az egyik iskolába.
2014. szept. 26. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs italfogyasztás (amiről számlát adtak, hogy vettek, és ott adják el), belépőfizetés, akkor nem kell félni. Gondolom egy suliba nincs ilyen :D
2014. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez egy szimpla kampány, discoval :D A pultot meg a hangtechnikát béreljük ezért kérdeztem...
2014. szept. 28. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

18 év alatt, és ingyen, nem kell jogdíjat fizteni. Vicc, de így van.

De: felveszed a telefont, és felhívod a mahaszt.

Alkalmi jogosítás pl 11.200 Ft.

2014. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!