Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek ha tudok zongorázni...

Mit tegyek ha tudok zongorázni alapszinten, és még akkorok tanulni?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha tudok zongorázni alapszinten és még akkorok tanulni,olyan számokat mint pl:váradi roma café miért nem csináljuk ezt gyakrabban.Meg bossa nova,swing and jazz, mennék zene suliba de a szüleimnek nincs rá pénze.
2014. szept. 27. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy az,hogy nincs olyan szó,hogy "akkorok". Másik az, hogy mit értesz ez alatt: "miért nem csináljuk ezt gyakrabban".
2014. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Varadi roma café :Miért nem csináljuk ezt gyakrabban. Ez egy zene szám és ilyen típusú számokat szeretnék meg tanulni
2014. szept. 28. 07:52
 3/5 anonim válasza:
tölts le internetről kottákat, és játszd el őket. zongorázni egyedül is lehet tanulni
2014. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl. úgy tanulok zongorázni már 3 és fél éve,hogy az iskolámba van külön úgymond "szakkör". Te ilyet nem említettél,szóval bocsi,ha fölös. Egyébként van sok kotta fent a neten ilyesmi típusú zenékről,csak vagy konkrét címet írj be,vagy keress YouTubeon:)
2014. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Feltehetőleg te más stílusokban is szeretnél helyt állni valamint haveroknál bevágódni bárzongoristaként. Mivel azt mondtad hogy nem tudsz zeneiskolába járni azt feltételezem hogy nálad az alapszínt az az hogy könnyen játszol le darabokat folyamatosan és tudsz kottát olvasni. Ha puszta királykodásról van szó akkor a musztay dobay köteteket ajánlom amikben slágerek vannak nekem nagy sikerem volt/van velük. Ha komolyabban szeretnél lenyűgözni embereket akkor vagy tölts le kottákat ahogy az előttem szóló is mondta vagy a youtube tele van olyan videókkal ahol improvizálni vagy legalábbis a stílushoz adott darabot tanítanak meg. Valamint mivel nem Mozartot szeretnél tanulni nem hiszem hogy pont a zeneiskola lenne neked a legjobb. Talán inkább egy magántanár. Remélem tudtam segíteni 7évet tanultam zongorázni és van hivatalos alapvizsgám (csak hogy kb tudom miről van szó bem felvágni akarok vagy ilyesmi)
2017. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!