Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Denon Hi-Fi. Ismeritek,...

Denon Hi-Fi. Ismeritek, tapasztalatok? Jó döntések: erősítő, lemezlejátszó, cd lejátszó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Össze szeretnék állítani, egy fi-fi szettet. Denon elemeket nézegettem. Nem szeretnék újat venni, mert nagyon drága, azt javasolták, hogy nézzek szét a régi nagy márkák között. Ami nekem fontos: jó erősítő, egy cd és egy lemez lejátszó. Rá lehessen köni igény szerint laptopot telefont. Jászon le kiírt cd-ket is. Így eset a választásom ezekre a modulokra. Nem tudom, hogy ezek (1) minőségben megfelelőek-e (40nm szobába kell, otthoni felhasználásra. Szeretem a jó minőségű zenét is, így fontos a megfelelő hangzás, de nem vagy Amadeus se. (pl: Pink floyd, komoyzenék), illetve (2) a fent említett igényeknek eleget tudnak-e tenni.


Az elemek a következők:

erősítő - Denon PMA 980r

Cd - Denon DCD 1015

Lemezlejátszó - Denon DP 23f


Köszönöm a segítséget.



2014. szept. 28. 11:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!