Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Wiz Khalifa miért nem fogja...

Ghajhigopsdfjhs kérdése:

Wiz Khalifa miért nem fogja fel, hogy leépíti a drog?

Figyelt kérdés
Most nézem pl.: The Plan c. számát, és rémesen szar állapotban van. Miért nem akar róla lekattanni?

2014. szept. 30. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi off, szerintem is eléggé tönkre van, nagyon vékony stb. Én a zenéit szeretem, de mint ember... csak egy gazdag kocsog fűves gyereket látok. + arra búzdítja a fiatalogat, hogy ők is drogozzanak mert ez a "menő".
2014. okt. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én zeneileg, meg emberileg is kedvelem, mivel azért ahhoz is bátorság kell, hogy így nyíltan felvállalja, meg ellenállni is rossz ennek a sok ellen nyílvánulásnak. De az szerintem is unalmas már, hogy zenéiben csak a fű, drog, pénz, üzlet megy
2014. okt. 1. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Felfogja, csak szerintem leszarja :D úgy van vele hogy bármit megtehet annyi pénzel..
2014. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves kérdező... az utolsó kommentárod végében le is írtad a világ körforgását merthogy minden ha a drog körül nem is ( pláne h itt csak fű van az meg nem az) de a pénz meg az üzlet egy alapfeltétel.
2014. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Arra búzdítja a fiatalogat, hogy ők is drogozzanak mert ez a ""menő"". Ez így igaz, csak, hogy ő egyáltalán nem szív füvet. Régen valóban sovány volt, mostanra szépen kigyúrta magát. Nos, aki betegre szívja magát, az sehogy nem fogja kigyúrni a testét. Úgyhogy erről ennyit, nem kell mindent elhinni, amit mutatnak ezek az előadók, sőt, az a legjobb, ha semmit nem hiszel el. Csak hallgasd és élvezd.
2020. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!