Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Scorpions-ról?...

Mit gondoltok a Scorpions-ról? Véleményetek a bandáról? Miért szeretitek/miért nem?

Figyelt kérdés
Scorpions<33

2014. szept. 30. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Szeretem a pörgős, retró hard rock stílusukat, mint pl. Tease me Please me, Rock you like a Hurricane, Big City Nights...

Azért viszont nem szeretem mert túl sok a lassú számuk van!

2014. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Remek banda, és minőségi zenét játszanak. Vannak számaik, amiket mindig szeretni fogok.
2014. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy királyok, minőségi muzsikát tolnak, és élőben is jó az előadásmódjuk. Június 16.-án sokkal nagyobb bulit csaptak, mint az Omega.
2014. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért szeretem,mert:

-a zenéjük stílusos és rohadt jó

-Klaus Meine az egyik legtehetségesebb énekes,akit valaha is ismertem

-Minden egyes számukat élőben is kristálytisztán adják elő

-több évtizede vannak pályán és ugyanolyan jók

-híresek(megérdemelten),ismertek és mégsincsenek elszállva maguktól

-egyedi hangzásviláguk van

-nem amerikaiak(csak a dobos)

-a balladáik különösen tetszenek

-a zenéjük ezen kívül igényes!

...

Egyszóval imádom őket!Talán azt sajnálom,hogy szubjektív szemléletem szerint kicsivel több figyelmet és rajongást kaphatnának,mert megérdemelnék.Most nem a rajongókról beszélek;Manapság a környezetemben sem ismerik őket,mert mindenki felkapott bandákat sztárol,pedig a Scorpions maradandót alkotott.

2015. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kaladze ***** válasza:
100%
szeretem a dallamos hard rock-jukat, power metalos de szintén dallamos számaikat és a balladáik a legszebbek talán az összes heavy hard rock banda közül főleg a Born To Touch Your Feelings nálam nyerő.
2017. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!