Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg feloszlik a Cinema...

Tényleg feloszlik a Cinema Bizarre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] Olvasgass bele. Most tudtam meg pár perce, hogy feloszlott. Strify irkált valamit, mondom biztos félreértem... de rákerestem és megtudtam, hogy feloszlott a cb. De kár, annyira szerettem őket :(

Bár az utóbbi időben eléggé megváltoztak, sőt nagyon is. De nem gondoltam volna, hogy feloszlik... egy világ omlott össze bennem kb.

2010. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na nee... urcsálltam h semmit nem hallok már felőlük, de... Nemár :"[


S. levele:


Kedves rajongók, barátok,


Mint egy zenekar, már elértük azt a pontot, ahol hajlandók vagyunk kipróbálni valami újat. Döntést hoztunk, a közeljövőben nem Cinema Bizarre-ként folytatjuk a munkáját, hanem 2010-től szünetelünk.


Nagyra értékeljük a hűségeteket, ez érezhető is volt számunkra, valamint mindenki számára, akik velünk dolgoztak. Az eredményt a két albuma gyűjtöttük, amik az egész világon ismerté váltak. Köszönjük, hogy olvastatok, hallgattok minket.


Az elmúlt néhány hónapban visszanézve a díjakra nagy öröm, és szívesen gondolunk vissza a mintegy 100 koncertre.

Egy híres közmondás szerint, a csúcson kell abbahagyni....


Maradj hű hozzánk, nemsokára találkozunk.

Cinema Bizarre



Az tagokról jelenleg nem sokat leet hallani, Shin már nevet is változtatott, Kiro és Yu talán együtt marad, ami különös, hogy épp az énekesről, Strifyról jelenleg semmit nem tudni, talán szólókarrierbe kezd. Mindenesetre, ha friss információval tudunk szolgálni megírjuk.

A Cinema Bizarre jelentősege: Az első olyan együttes, akik nyíltan vállalva másságukat indultak el a zenei pályán. Nem kis sikerrel, ugyanis visszahozták a glamet a zenébe. Meghódították egész Európát, az Internet segítségével még azokat az országokat is, ahova zenéjük más utón nem jutott el, ilyen volt Magyarország is.

Maradj Bizarre!

2010. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!