Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az baj ha elsírom magam?

Az baj ha elsírom magam?

Figyelt kérdés
Mikor meghallom Eminem headlight című számát elsírom magam.15éves fiú vagyok és nem vagyok meleg mielőtt ezt írná valami értelmes.

2014. okt. 8. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem baj.:) Én vagyok a világlegeslegeslegnagyobb Stan-je (Eminem fan), és ez az egyetlen száma ami nem tetszik, mert én nem tudtam volna megbocsátani xD.De ez nem gáz! Legalább vannak érzelmeid.:)
2014. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem két száma nem tetszik Eminemnek,vagyis ink 3,az egyik a Headlight,No love a Like toy soldiers meg azért mert nagyon rossz kedvem lesz,tökre lehangol.14L
2014. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nem gáz én először álandóan a Mockingbirden sírtam el magamXD
2014. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Yoni03 ***** válasza:
Nem gáz nyugi :D
2014. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#1 válaszolónak mondom, hogy én vagyok a legnagyobb Stan nyugi ;) és persze nembaj :D a Headlights amúgy is ilyen bocsánatkérős száma Eminem-nek, ezért "megható" :DD
2014. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!