Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szerintetek a legjobb...

Ki szerintetek a legjobb zenész a mai 2000-es években?

Figyelt kérdés
Szerintem Avicii és David Guetta, mert jobbnál jobbak a számaik és elképesztően tehetségesek mindketten. A modern idők Mozartja és Bethovenje. Avicii a fantasztikus Hey Brother óta nagyon belopta magát a szívembe, Guettát előtte is ismertem.

2014. okt. 8. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ők csinálják a saját számaikat?
2014. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A zenei alapot mindenképp, a dalszöveget és az éneket nem mindig. Ez alapján semmiben se kevesebbek egy Mozartnál.
2014. okt. 8. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Sértés minden hangszeren játszani tudó emberre és zenekarra, hogy ezeket az embereket zenésznek mered hívni...Mozart-hoz meg Beethoven-hez hasonlítani őket meg egyenes ostobaság...
2014. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 harmincharom ***** válasza:
90%

Komolyan? Tényleg? Ha rendesen játszanának hangszeren, ha lenne zeneelméleti tudásuk(fogadni mernék, hogy kottát olvasni nem tudnak), és nem ilyen pár akkordos, zeneileg teljesen fantáziamentes, egyhangú motívumokat, dalokat írnának, akkor megérteném a véleményed, de így marhaság volt Mozart és (főleg, hogy leírni sem tudod) Beethoven nevét.

Amúgy meg ami tetszik nekem a mai pop műfajból, az az Imagine Dragons. Ha másból is lehet, akkor azt mondanám, hogy Jason Becker, Adrian Von Ziegler, Buckethead, Avenged Sevenfold(leginkább 1. albumuk miatt).:D

2014. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na ilyenkor van, hogy nem tudom eldönteni, a kérdező vajon hülye, vagy csak provokálni akar.
2014. okt. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"hülye, vagy csak provokálni akar"

Mind a kettő.


A legjobb ma élő zenész pedig Guthrie Govan.

2014. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak az elektronikus zenét nézzük, akkor ők tényleg kiemelkedőek, de ha globálisan nézzük, akkor elenyészőek. Szerintem napjaink legjobb zenészei a legnagyobb együttesek (nem popegyüttesre gondolok, hanem inkább az alternatív műfajokra, rockra) frontemberei. Gondolok itt akár a Muse-ra (Matthew Bellamy), Arctic Monkeysra (Alex Turner), Placebora (Brian Molko), Green Dayre (BJ Armstrong), és hasonlókra. Viszont szerintem egy ilyen kérdésre senki sem tud pontos választ adni, mivel veled és velem együtt mindenki elfogult.
2014. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 Imagine Dragons nem pop. Viszont igen, az is egy nagyon jó együttes, bár még új.
2014. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
49%
#4 Már ne is haragudj de elég nagy baromságot írtál. A mai dj-k éppen hogy tudnak mindent ami a zenéléshez kell...tudnak játszani hangszereken és kottát is tudnak irni/olvasni...jó azt nem mondom hogy hasonlithatoak Mozart-hoz de igenis nagyon nagy tudásuk van...igen komoly zenei sulikat végeztek el hogy ide jutottak....a kérdésre pedig a válaszom Avicii. Guetta regen meg sokkal jobb volt mostmár csak elbaszni tudja a zenéket.
2014. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többségnek a hasznos válaszokat!

A provokátorokra, akik néhányan a kérdésemre válaszoltak, inkább nem reagálnék.

2014. okt. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!