Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Slipknot...

Mi a véleményetek a Slipknot új albumáról?

Figyelt kérdés

Nekem kur**ra tetszik :)

Ha nem hallottatok volna itt a letoltesi link: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2014. okt. 8. 22:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kedvenc szamok?:) nekem a nomadic,lech,skeptic es a custer tetszik a legjobban de persze a tobbi is nagyon jo :)
2014. okt. 8. 22:42
 2/14 anonim válasza:

Nem az az igazi Slipknot..

Paul és Joey nélkül nem is lesz az..

2014. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik *-* :D
2014. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem ájultam el. Mondjuk amikor megjelent az első lemezük, akkor tényleg elképesztő friss és újító volt az egész, amit csináltak, az tényleg magával ragadott. Utána az Iowa albumot még elvitte az energia és a düh. Azóta viszont nem igazán tudtak megfogni, amit azóta csináltak, már nem nekem szól. Sajna ez az album sem.
2014. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én sem ájultam el tőle, de nem is csalódtam, mivel nem vártam sokat.

Azt azért megemlíteném, h nekem a Knot dallamosabb számai is tetszettek mindig is, erről az albumról is 7-8 szám bejön.


A Killpop az legjobb meg a Devil in I sztem, de az AOV és If rain.. sem rossz. A Custer viszont borzalmas, az egyik leggyengébb 'knot szám.

2014. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy mégis milyen megfontolásból készítettek ilyen végletesen gagyi klipeket? A The Negative One talán még elfogadható, na de a Devil In I azokkal a diszkógömbökkel, hát, minimum érdekes.
2014. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az albumborító is elég érdekes lett..
2014. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat nekem annyira nincs bajom a videoklippel, mondjuk az a diszkogomb elegge nem odavalo na de maskepp szerintem jo..
2014. okt. 18. 22:47
 9/14 A kérdező kommentje:
Corey azt monta hogy amint meglatta az albumborito kepet egybol tudta hogy ez lesz az.. hat nemtom..nem valami nagy cucc de ha belegondolunk sose volt olyan erdekes borito de ez igazabol nem szamit sokat sokkal jobb ami a borito mogott van :)
2014. okt. 18. 22:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem a diszkógömb a kritikus pont, hanem az egész videó :D :D Mik ezek a piros lepedős bohócok? És az ujjait minden különösebb indok nélkül elfogyasztó tag? Összehasonlíthatatlan ez egy Vermillion vagy egy Dead Memories videóval.
2014. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!