Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MIért utálják külföldön...

MIért utálják külföldön annyira a NIckelback nevű zenekart? Szerintem elég jók!

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát részben megértem őket.Én miattuk kedveltem meg a rock zenét és csak ezért nem tudom utálni őket.Végig hallgattam az összes albumukat és a slágereiken kívül mind ugyanolyan jellegtelen, önmagát ismétlődő számokat találtam tehát kb 70ből 5 jó.Nem tetszik h ontják magukból a rosszabbnál rosszabb zenéket amiket csak azért vesznek mert előtte volt pár jobb, tartalmasabb zenéjük.Ha meghallgatsz egy three days gracet vagy egy shinedownt érezni fogod a különbséget :)
2014. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem gondolom, hogy a világ legjobb zenekara, de azt hiszem van náluk sokkal rosszabb. Véleményem szerint az a néhány szám a bandától nagyon jó és nem csak átlagos vagy rossz.
2014. okt. 9. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy megmagyarázhatatlan jelenség... A Nickelback-en kívül is vannak olyan rockbandák, amelyek számainak többsége ugyanúgy jellegtelen, vagy hogy is mondjam, komolytalan hangvételű stb., mégsem akkora közutálat tárgyai, mint a Nickelback. :D

Részemről jóformán ugyanúgy szeretem mint a Three Days Grace-t, persze a TDG számai azért sokkal változatosabbak és elgondolkodtatóbbak, ez kétségtelen.

2014. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínű, hogy az utálat nagy része csak divat! Valaki elkezdte, a Net segítségével elterjedt és sok kis hülye azt hiszi, hogy nagyon cool fikázni!
2014. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!