Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gyakoriak a 18 év...

Milyen gyakoriak a 18 év alatti zenészek? (olyanokra gondolok aki pl számítógépen zenél és ilyen elektronikus zenéket csinál)

Figyelt kérdés

#zene #fiatal #előadó #fiatal előadó
2014. okt. 11. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Martin Garrix i 15 éves kora óta aktív, (most 18) gyakori szerintem.

youtubon sok "hobbi" dj-t ismerek akik 18 alattiak és elég jól fut a csatornájuk.

Ez csak pénz kérdése igazából... sajna.

2014. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még csak 14 vagyok. Kössz a választ :)
2014. okt. 12. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 14 évesen kezdtem, nem volt PC, nem volt internet. Akkoriban egy 1MB rammal rendelkező Atari gépen dolgoztam, ami fél óránként lefagyott, és sokszor újból kellett kezdeni az egészet, ha nem mentettem el floppy-ra. Manapság sokkal könnyebb elindulni, rengeteg lehetőség van.

A lényeg:Nem az életkor a lényeg, hanem a zene minősége. :)

2014. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég gyakoriak, azt tudnod kell hogy rengetegen írnak zenét életkortól függetlenül, mert manapság bárki elkezdheti egy kisebb beruházással. De aki úgy áll hozzá hogy most elkezdek zenét írni, két év múlva meg ebből fogok élni, az el se kezdje. És az se, aki azt gondolja hogy 10-15 év múlva ebből fog élni. Ez ugyanis Lutri. Hogy ki fut be, teljesen független attól, hogy milyen jó zenéket ír. Ha érdekel a zene és szívesen foglalkozol vele csak a zene szeretete miatt, akkor érdemes elkezdened. És csak akkor ha úgy érzed hogy még 20 év múlva is zenéket fogsz írni, függetlenül attól hogy találsz kiadót vagy sem...


Művészek és sztárok között óriási különbség van.

Manapság mindenki sztár akar lenni, pedig egy csóró művészt többre értékelek, aki pl. kiönti neked a lelkét anélkül hogy megszólalna. Persze csak ha érted a művészetet. Ha nem érted akkor meg hallgathatod a sok semmitmondó divatos üres "zenét".

2015. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!