Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet valami baja a gitáromnak?

Lehet valami baja a gitáromnak?

Figyelt kérdés
egyszer mikor játszottam rajta, a könyökömet beleütöttem a nyakba és hát nem volt szép hangja :/ mivel testen átmenő nyakas a gitár, ha a nyaknak vmi baja van lehet kidobni az egészet ezért nagyon fontos hogy ne legyen semmi baja..szóval nincs rajta semmi külsérelmi nyom, csak annyi hogy reccsent egy picit a nyak mikor beleütköztem. lehet így valami baja? (nem volt azért olyan erős ütés, inkább csak "határozott"

2014. okt. 12. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen leírásból senki se fogja tudni eldönteni, lett-e valami baja.

Még azt se mondtad el, konkrétan milyen gitár.

Amúgy ha csak könyékkel megütötted, valószínűleg nem lesz baja.

Attól, hogy átmenő nyak, nagyon sok mindent lehet a nyakon javítani, ha valami baja van).

Ha nincs rajta repedés, törés és egyébként nem változott a hangja vagy a húrmagasság vagy a zörgés, akkor feltehetően nincs baja.

2014. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez valóban buta kérdés. Illetve ha azt kérdezed hogy LEHET, akkor a válasz igen, LEHET, 50%. vagy lett, vagy nem.


Azonkívül meg, akkor van baja, ha észreveszed hogy baja van. Ha nem tapasztalod hogy baja van, nem látod rajta, nem érzed, nem csinál semmit, akkor nincs, akkor mi a kérdés?

2014. okt. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!