Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek hogy tetszik Ariana...

Nektek hogy tetszik Ariana Grande úl albuma, a 'My Everything'?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, az album augusztus 25.-én jelent meg :) nekem meg is van, én imádom. Kinek mi a véleménye erről az albumról?

2014. okt. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszerűen PERFECT *-*

nem birom,hogy ne hallgassam meg egy nap legalább egyszer.

a kedvencem az albumról a One last time és a Love me harder

2014. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is állandóan csak ezt hallgatom, nem lehet betelni vele IMÁDOM! <3
2014. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek :) És mi a kedvenc számotok az album dalai közül? :D Tudom, az 1. válaszoló már mondta hogy neki mi. Nekem személy szerint a Hands On Me a legnagyobb kedvencem, aztán a Break Free, Problem, Love Me Harder, Be My Baby, Too Close, Break Your Heart Right Back, Best Mistake, Bang Bang és az Only One a kedvenceim erről az albumról :)
2014. okt. 26. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
mindegyik tökéletes *-*
2014. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádom :$ Nekem az egész tetszik, de legjobban a One Last Time, a Love Me Harder, a You Don't Know Me, a Break Your Heart Right Back és a A Little Bit Of Your Heart (majdnem felsoroltam az egészet xd)
2014. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!